HISTORIA MARKI

Anna Szczypek założyła SpokoBOX – catering dietetyczny – ponad 3 lata temu jako odzwierciedlenie pasji i marzeń. Wraz z całym zespołem SpokoBOX cały czas pracujemy nad rozwojem, ulepszamy menu i sposób działania, poszerzamy ofertę, pozyskujemy nowych partnerów i ambasadorów, wchodzimy do nowych miast.

Kilka ważnych podpowiedzi

Nasza oferta została przygotowana w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Aktualne zmiany środowiskowe, tryb życia, stres – to wszystko przyczynia się do powstawania alergii pokarmowych, nietolerancji czy chorób autoimmunologicznych. Bardzo ważne było dla nas, aby stworzyć diety, które będą odpowiedzią na różne potrzeby naszych klientów.

ZACZNIJ Z NAMI

Przejście na dietę – tak naprawdę jakąkolwiek dietę – wymaga dużej ilości samozaparcia. Prawdą jest, że wielu z nas nie uświadamia sobie tego, że żyje niezdrowo. Inni natomiast  po prostu nic z tym nie robią. Jeśli jednak decyzja już zapadła, a Ty chcesz rozpocząć inny tryb życia – to świetnie!  Ten artykuł pomoże Ci wybrać najlepiej dopasowaną dietę z naszej oferty SpokoBOX.

NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY SPOKO BOX

Zestawy SPOKO BOX które były u nas w promocji

Upoluj kolejne okazje!

Premiera nowych produktów już w najbliższy poniedziałek!

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec