HISTORIA MARKI

W 2003 r. bracia bliźniacy Antony i Richard Joseph postanowili połączyć siły i wprowadzić Josepha Josepha w celu stworzenia funkcjonalnych, rozwiązujących problemy produktów gospodarstwa domowego.

Zawsze byli zafascynowani designem. Dorastali w rodzinnej firmie produkcyjnej, która zapaliła ich pasję do projektowania, inżynierii i wynalazku. Od najmłodszych lat bracia projektowali i budowali produkty w warsztacie w domu, a ich pasja do robienia rzeczy rozwijała się latami.

ZACZĘŁO SIĘ OD DESKI DO KROJENIA

Pierwsza kolekcja kolekcja zawierała wiele artykułów kuchennych, ale był jeden produkt, który wyróżniał się. Prosta szklana deska do krojenia. Funkcjonalny, higieniczny charakter deski do krojenia zmienił podejście braci przy projektowaniu produktów codziennego użytku.

Przyjrzeli się różnym obszarom kuchni i wkrótce przekonali się, że większość produktów po prostu nie działa tak dobrze, jak powinna. Marka rozwinęła się i obecnie obejmuje innowacyjne i funkcjonalne produkty nie tylko dla kuchni, ale także w obszarze zarządzania odpadami i narzędziami do czyszczenia.

MOTTO JOSEPH JOSEPH

„Innowacja jest sercem wszystkiego, co robimy w Joseph Joseph, dlatego staramy się identyfikować codzienne problemy i rozwiązywać je, projektując piękne i funkcjonalne produkty”.

ANTONY I RICHARD JOSEPH

NAJPOPULARNIEJSZE PRODUKTY JOSEPH JOSEPH

Produkty Joseph Joseph które były u nas w promocji

Upoluj kolejne okazje!

Premiera nowych produktów już w najbliższy poniedziałek!

0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec