Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Fix it Pen Pro Smart korektor na rysy zielony

  4.00 

  FIX IT PEN PROKOREKTOR DO RYSKOLOR ZIELONYKorektor do rys zawiera środek wypełniający i nie rozpuszcza lakieru.Jedna buteleczka zawiera 12ml.Pasty polerskie i flamastry do lakieru pomogą w pozbyciu się płytkich i drobnych rys, ale nie sprawdzą się w przypadku głębokich uszkodzeń.Przy użyciu tego środka, rysy usuniesz w kilku prostych krokach:Odnów swoje auto niewielkim kosztem!

 • Fix it Pen Pro Smart korektor na rysy złoty

  4.00 

  FIX IT PEN PROKOREKTOR DO RYSKOLOR ZŁOTYKorektor do rys zawiera środek wypełniający i nie rozpuszcza lakieru.Jedna buteleczka zawiera 12ml.Pasty polerskie i flamastry do lakieru pomogą w pozbyciu się płytkich i drobnych rys, ale nie sprawdzą się w przypadku głębokich uszkodzeń.Przy użyciu tego środka, rysy usuniesz w kilku prostych krokach:Odnów swoje auto niewielkim kosztem!

 • Kredka Fix It Pro Pen do usuwania rys z lakieru

  6.99 

  FIX IT PRO Z KOŃCÓWKĄPozwala na usunięcie rys z lakieru samochodowego. Jest to najszybszy i najpewniejszy sposób na pozbycie się rys bez interwencji zakładu blacharskiego. Prosta zasada stosowania:1. Wstrząśnij kredkę.2. Zaaplikuj Fix it Pro na rysę.3. Suchą szmatką ostrożnie ściągnij nadmiar preparatu.4. Wysusz nałożonym Fix it Pro najlepiej na słońcu.5. Ciesz się wspaniałym wyglądem auta!Zasada działaniaKredka…

End of content

End of content